al beyazlı takımda yıldız oyuncusu Eto’o ise performansı ve attığı golle dikkati çekti. Kamerunlu yıldız oyuncu, hafta içi takım çalışmalarının derhal peşinden özel idman yaparak kendisini lmaça hazırladı. Geçen hafta takımdan ayrılmak istediğini ve Antalyaspor yönetimi ile yaşadığı problemleri oluğunu açıklayan Eto’o, Galatasaray maçındaki iyi futbolu taraftarını da sevindirdi.

NASRİ ANTRENMANA ÇIKTI

Antalyaspor’da kasığındaki sakatlık hasebiyle Galatasaray maç ekibinde yer almayan Nasri’den ise sevindirici havadis geldi. Geçen hafta idmanda teknik direktör Rıza Çalımbay ile arasında yaşanan diyalog hasebiyle dikkatleri üzerine çeken yıldız futbolcu, al beyazlıların Galatasaray maçı sonrası evvel idmanında yer aldı.

BASINA KAPALI

Cuma günü deplasmanda Kayserispor ile karşılaşacak Antalyaspor, dün oynanan Galatasaray karşılaşmasının derhal peşinden ara vermeden çalışmalarına başladı. Teknik direktör Rıza Çalımbay’ın, Antalyaspor’da göreve gelmesinin derhal peşinden evvel kez idman Medyaya kapalı gerçekleştirildi. Nasri ile Çalımbay arasında yaşanan diyalogun basında geniş yer almasının derhal peşinden antrenmanların tek bölümünün Medyaya kapalı yapaldığı belirtildi.

DHA
 

CEVAP VER