Geçen sene Miami ve Los Angeles’ta birer ev satın alan Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz hafta yatırım emeliyle Miami’de iki ev dahada edindi.

IRMA KASIRGASI ETKİLEDİ

İlki amaciyla 385 bin, ikincisi amaciyla 210 bin dolar ödeyen oyuncu, 385 bine aldığı gayrimenkulü tek dil okuluna, aylık 3500 dolara kiraya verdi. ama Amerika’nın Florida eyaletini vuran Irma Kasırgası, onu da etkiledi.

“YATIRIM İÇİN acele ETMEZDİM”

Kasırga hasebiyle Parasal zarara uğrayan Tolgahan Sayışman, şunları söyledi: “Felaketi öngörseydim bu yatırım amaciyla acele etmezdim, geçmesini beklerdim. Ama bunun benzeri tek afeti olasılık etmek mümkün değil tabii. tekrar de her işte tek hayır vardır diyorum. Can kaybı olmasın, hiçbir canlıya zarar gelmesin yeter, gerisi çözülür.”

.fr{ float:right; } .vidyorum{ padding-top:0px; margin-top:-20px; font-size:10px; font-weight: normal; } .testimonial-content{ padding:6px 10px 6px 10px; } .yrmBslk{ width:75px; color:#990000; overflow: hidden; float:left; } .testimonial-user{ display:none; width:75px; color:#990000; overflow: hidden; margin-top:5px; } .vybaslik{ color: #3f5fbf; font-weight: bold; }

CEVAP VER